Перейти к содержанию

DILEMMA (Дилемма) - Na party (На паті) | Премьера нового клипа 2017


Рекомендуемые сообщения

  • Участники

Премьера! Новый клип от группы Dilemma - На паті Купить в iTunes: http://apple.co/2jrBqLY Купить в Google Play: http://bit.ly/2zDttcT Director - Ana Baston DOP - Aleksei Barsuk Producer - Liudmila Pichugina Second Producer - Evgenia Fursova Production Designer - Anna Beloshitskaya Style by KALIYUGA Editor - Yegor Troyanovsky Color - John Krylov Choreographer - Andrey Sidorko Soundproduction - LUKACHSOUND Mixing/Mastering - Pavel Shyrinskykh pharaonstudios@gmail.com Label - Kontramarka Instagram: @dilemma.ua @jaymusiconline @masta_dilemma @natali_babych @tomashlukach Booking/Организация концертов: info@kontramarka.ua +380673909999 Текст Я не хочу спати знову знов не хочу спати і край (хочу танців, хочу танців) серце просить паті он зе денсфло еврібаді давай (прокидайся, прокидайся) хочу кайфу, танців та напоїв у склянці міцних (всіх, всіх , я їх випью всі) потім до вечора кохатись так ніби наплювати на всіх є тільки ми Ми молоді наше серце пала - єєє усі на паті, знов місця нема ти руки вгору давай підіймай і відчувай... як сердце бам бам бам на паті-паті-паті Спекотно як на Мальті Бітло качає паті У такт (в унісон, з серцями в унісон) навіть Джан Лука на яхті сам Постирав би лапті Під наш (наш музон, так , так, під наш музон) кожна паті як остання я знову гарно пьяний - нехай (наливай ще, наливай ще) іди сюди моє кохання білизну від армані скидай (так вже краще, так ще краще) Ми молоді наше серце пала - єєє усі на паті, знов місця нема ти руки вгору давай підіймай і відчувай... як сердце бам бам бам на паті-паті-паті Якщо хочу на паті, стрибаю в літак це вже не таксі - це літак так відверто начхати, що зараз неділя чи середа так танцюю всю нічь бо так хочу і прошу мене займати ууууу із льодом бакарді, рейбени на очі уууу Ділема на паті

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать

Вы сможете оставить комментарий после входа в



Войти
 Поделиться


×
×
  • Создать...